Yorumlar Yorum Yaz

Hakan Soydan - 2024-01-22
Tavsiye ederim !! bunun için birden çok neden var hatta çok fazla varbir kaçını söylemek gerekirse temizlik ilgi alaka kahvaltı vs vs tekrar geleceğim
Mert Terzi - 2023-09-12
Ambiyans , çalışanlar ve hizmet harikaydı çok güzel iki gece geçirdik , herşey için teşekkürler
Asel öğretmen - 2023-06-29
Harika mekan harika kahvaltı ve sahibi Feyza Hanımın ilgisi Güler yüzü, nahifliği bizi mest etti. Mutlaka uğramanız gereken bir mekan. Sıcak ortam sıcacık bir karşılama. Teşekkür ederiz Feyza hanım 😇 yine geleceğiz…
Gülistan kılıç yıldırım - 2023-06-26
Çok keyifli iki gece geçirdik işletme çalışanları güler yüzlü ve cana yakın insanlardı ayrıca Feyza hanımın ilgi ve alakası için çok teşekkürler

Tiny House Detaylı Bilgi

Şehrin Kalbi Sapanca’da Minimal bir tatil geçirmek ve küçük alanlarda büyük anılar biriktirmek istiyorsanız, Türkiye’de ilk kez Butik Evler Sapanca tarafından oluşturulan Tiny House evlerimizde kendinize özgü eşsiz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. 


Zihninizi ve ruhunuzu beslemek için modern bir bakış açısıyla tasarlanan Tiny House evimizde bir adet çift kişilik yatak mevcuttur ve ısıtma soğutma sistemi klima ile çalışır. 


İşlerinize şehrin stresinden uzaklaşarak yoğunlaşmak ve kafa dinlemek istiyorsanız Tiny House çalışma alanında tatilinize işinize ara vermeden devam edebilirsiniz.  


Şehrin stresinden ve kalabalığından uzaklaşabileceğiniz, doğa ile iç içe olan Tiny House evimizin özel olduğunuzu her an hissetmeniz için tasarlanan minimal bahçesinde dilerseniz havuza girebilir, iç sesinizi dinleyebilir, kuş sesleri ile huzur dolu anlar yaşayabilirsiniz. 


En yakın alışveriş yerine 800 metre. Sapanca Göl kenarına yürüyerek 10 dakika, araç ile 3 dakika. Kartepe’ye 9 km yanlıkta. ATV ve safari aktivitelerine 6 km. Maşukiye / 9 km. uzaklıkta bulunan bu evde Sapancanın  harika doğasının tadını çıkartırken zamanı durdurmak isteyeceksiniz. 


“Sizi ve sevdiklerinizi önemsiyoruz. Bu yüzden Tiny House evlerimiz asma katlı olduğundan dolayı güvenlik açısından çocuklar için tehlike oluşturabilir. Yaş sınırlaması gereği 1 ve 7 yaş arası çocuklar ve tesis kuralları gereği evcil dostlarınız kabul edilmemektedir.”