Yorumlar Yorum Yaz

SERPİL ALSA - 2024-02-02
Çok güzel bir gün geçirdik. Çok şirin , çok temiz bir yerdi. Çalışanlar çok ilgiliydi hepsine ayrı ayrı teşekkür ederiz.. Kesinlikle gidilmesi gereken bir yer.

The Box House Detaylı Bilgi

Konsept, tasarım, sakinlik ve huzurun harmanlandığı bir atmosfere sahip olan The Box House evimizde kendinizi dinleyebileceğiniz minimalist ve dingin bir ortam sunuyoruz. 


Ruhunuzun rahatlığı için birçok lüks detay bulabileceğiniz The Box House iki kişilik tasarlanmıştır ve içerisinde bir adet çift kişilik yatak mevcuttur.  Yalnızca evin dışındaki doğaya değil, evin içindeki atmosfere de hayran kalabileceğiniz The Box House evimizin tam donanımlı mutfağında ihtiyacınız olan tüm ekipmanlar vardır. 


Mutfak dekorasyonunda kullandığımız SMEG buzdolabı, SMEG filtre kahve makinesi, SMEG kettle ve SILVERLINE Retro ankastre serisi ile 1950'li yılların klasik kıvrımları hatları ve parlak renkleri ile Retro bir tarz sunar. 


Sapanca’nın kalbinde yer alan The Box House’da huzura ve ihtiyaçlarınıza yakın, şehrin kalabalığına uzakta eşsiz bir tatil deneyimleyebilirsiniz. 


Yalnızca 10 dakika yürüyerek Sapanca’nın eşsiz manzarasına kavuşabileceğiniz The Box House’da birbirinden güzel anılar biriktirmeye hazır olun. Huzur ve sakinliğin hakim olduğu bir konumda yer alan the box house evimizde konaklığınız süre boyunca yalnızca 3 km. uzaklıktaki binicilik tesislerinde yeni aktiviteler deneyimleyebilir, 6 Km. uzaklıktaki ATV ve safari aktivitelerine katılarak yeni anılar edinebilirsiniz. The Box House, en yakın alışveriş yerine 800 metre. Kartepe’ye 9 Km., Maşukiye’ye yalnızca 9 km. uzaklıkta yer alır. 


“Sizi ve sevdiklerinizi önemsiyoruz. Bu yüzden Tiny House evlerimiz asma katlı olduğundan dolayı güvenlik açısından çocuklar için tehlike oluşturabilir.  Yaş sınırlaması gereği.  1 ve 7 yaş arası çocuklar ve tesis kuralları gereği evcil dostlarınız kabul edilmemektedir.”