Yorumlar Yorum Yaz

Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yapabilirsin!

Tiny House Red Door Detaylı Bilgi

Sapanca Butik Evler olarak, Dünya'da büyük bir trend haline gelen ve herkesin imrenerek baktığı Tiny House konseptini Sapanca’ya uyarladık. 


Küçük bir alanda alışılmadık bir atmosferi deneyimlemeniz için tasarlanan Tiny House Red Door evimizde 1 adet çift kişilik yatak mevcuttur ve iki kişi kapasitelidir. Minimalist konsepti, dingin ortamı ve huzurlu atmosferi ile Tiny House Red Door’da konakladığınız süre boyunca farklı deneyimler yaşayarak Sapanca’nın harika atmosferinde temiz hava ve yeşile duyduğunuz özlemi sonlandırabilirsiniz. 


Birbirinden güzel anılar biriktirmeye hazır olun. Doğanın eşsiz güzellikleriyle farklı bir tatil deneyimletmek için tasarlanan Tiny House Red Door, ihtiyacınız olan her yere yakın bir konumda yer alır ve en yakın alışveriş yerine 800 metre. Sapanca Göl kenarına yürüyerek 10 dakika, araç ile 3 dakika. Kartepe’ye 9 km, ATV ve safari aktivitelerine 6 km. Maşukiye’ye yalnızca 9 Km. uzaklıkta bulunur. Burada ihtiyacınız olan her yere yakın bir konumda doğanın tadını çıkarabilirsiniz. 


Tiny house red door çalışma alanında ücretsiz wifi hizmeti ile işinize ara vermeden çalışmalarınıza devam edebilirsiniz.  


“Sizi ve sevdiklerinizi önemsiyoruz. Bu yüzden Tiny House evlerimiz asma katlı olduğundan dolayı güvenlik açısından çocuklar için tehlike oluşturabilir.  Yaş sınırlaması gereği.  1 ve 7 yaş arası çocuklar ve tesis kuralları gereği evcil dostlarınız kabul edilmemektedir.”