Yorumlar Yorum Yaz

Gamze Demir - 2023-08-25
1 gece kaldık ancak ev çok temizdi, gayet ilgililerdi. Sadece mutfakta bir şeyler pişirmek istiyorsanız kendiniz hepsini götürmelisiniz, çay için şeker de dahil buna. Onun dışında tabak, bardak vs vardı, teşekkürler :)

Tiny House Country Detaylı Bilgi

Dünya'da büyük bir trend haline gelen ve herkesin imrenerek baktığı Tiny House ev konseptini ilk kez Butik Evler Sapanca olarak şehrin kalbine taşıdık.  


Küçük ve konforlu yapısıyla sizi bunaltmadan büyülü bir dünya sunan Tiny House Country evlerimizde minimalist bir tatil deneyimleyebilirsiniz. 


Küçük bir alanda kuş sesleri eşliğinde alışılmadık bir atmosferi deneyimlemeniz için tasarlanan Tiny House Country evimiz iki kişiliktir ve içerisinde bir adet çift kişilik yatak yer alır. Ruhunuza hitap eden Tiny House Country evimizde şehirden uzak birkaç gün geçirerek tüm stresinizden kurtulabilirsiniz.


Sessiz ve sakin bir ortamda dinlenerek işlerinizi yapmak istiyorsanız Ücretsiz WiFi hizmetimizden yararlanabilir, size özel çalışma alanında işlerinize ara vermeden devam edebilirsiniz. 


Tiny House Country Sapanca Gölü’ne yakın benzersiz bir konumda yer alıyor. Burada konaklığınız süre boyunca En yakın alışveriş yerine 800 metre. Sapanca Göl kenarına yürüyerek 10 dakika, araç ile 3 dakika. Kartepe’ye 9 km, ATV ve safari aktivitelerine 6 km, Maşukiye’ye ise yalnızca 9 km. uzaklıkta olacaksınız. Doğa ile iç içe eşsiz bir konaklama deneyimi sunan ve hem zihinsel hem bedensel olarak size iyi gelecek olan Tiny House Country, binicilik tesislerine ise yalnızca 3 Km. uzaklıkta.


“Sizi ve sevdiklerinizi önemsiyoruz. Bu yüzden Tiny House evlerimiz asma katlı olduğundan dolayı güvenlik açısından çocuklar için tehlike oluşturabilir.  Yaş sınırlaması gereği 1 ve 7 yaş arası çocuklar ve tesis kuralları gereği evcil dostlarınız kabul edilmemektedir.”